Polish English
Runaurufu "If you don't hava a plan - do not follow plan of others"

Galerie, obrazy i pliki

Te trzy rzeczy nie pozwalały mi zasnąć przez tak wiele nocy (co właściwie nie jest prawdą, jako że nie mogę sobie pozwolić na przyjemność zarywania nocek), że teraz gdy są na ukończeniu radość niemal, że ze mnie tryska. I to do takiego stopnia, że pragnę się nią z wami podzielić :P Tak więc oto nastał dzień, w którym ten mały CMS zyskał pełne wsparcie dla osadzonych w treści obrazów i galerii - wsparcie dla plików było od czasu przeprowadzki na nowy serwer, a teraz jedynie zostało dopieszczone :)

Mam nadzieję, że spodoba się wam jak wszystkie te mechanizmy wyglądają i działają jako, że próbowałem wielu sposobów by były one jak najmniej denerwujące dla odwiedzających. Hmm to chyba nie był najlepszy dobór słów... Moją intencją było sprawienie by same dopasowywały się do otaczającej je zawartości, więc jeśli czegoś "po drodze" nie sknociłem będzie to dobre rozwiązanie dla wszelkich możliwych przyszłych wykorzystań tej technologii.

Implementacja obejmuje zarówno zdjęcia jak i filmy, jest więc dość uniwersalna. To jednak budzi me pewne obawy - a zwłaszcza obsługa filmów z zewnętrznych serwisów (niestety nie da się ich tak personalizować jakbym tego chciał) i prezentacja galerii wyświetlanych wewnątrz tekstu (wciąż brak im odpowiednich mechanizmów regulujących wielkość w przypadku wyświetlania zawartości o różnych wymiarach) więc przyjdzie nam zobaczyć rezultaty i ogólne współgranie z innymi elementami strony.

A na koniec kilka przykładów jak to wszystko wygląda: Moon Info

2013-05-04 11:54:30
2013-08-25 07:59:23

Tags: News
Categories: News
Related products: Niish CMS

No comments

Write new comment

Author:
Email (visible only to administration):
Website: