Polish English
Runaurufu "If you don't hava a plan - do not follow plan of others"

Warunki użytkowania

 1. Dokument ten określa warunki użytkowania niniejszego serwisu oraz realizowaną przezeń politykę prywatności. Można go uznać zatem za Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 2. Prowadzącym serwis jest Damian Pawlik, jednakże dopuszcza się publikację również materiałów innych autorów. Aktualizacja serwisu jest realizowana w miarę możliwości i czasu.
 3. W celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące serwisu, na które brak odpowiedzi w poniższym dokumencie lub dokumentach powiązanych należy skontaktować się z prowadzącym serwis
 4. Prowadzący serwis suwerennie decyduje o tym, które komentarze zostaną opublikowane, a które nie.
  Nie będą akceptowane komentarze:
  • Zawierające słowa, określenia lub inne materiały o charakterze wulgarnym, reklamowym lub nie wnoszące nic do ewentualnej dyskusji
  • Będące realizacją praktyk SEO/SEM
  • Jawnie naruszające obowiązujące przepisy prawne
  Ocena komentarzy jest subiektywną i ostateczną oceną prowadzącego serwis.
 5. W celu publikacji własnego artykułu w serwisie należy skontaktować się z prowadzącym serwis. Przy przesyłaniu materiału należy pamiętać o załączeniu pozwolenia na publikację oraz nazwy konta w serwisie lub noty biograficznej, która posłuży do opisu powiązanego konta.
 6. W celu zamieszczenia reklamy w serwisie należy skontaktować się z prowadzącym serwis.
 7. W celu zamieszczenia informacji dotyczących nowości wydawniczych, konferencji, ciekawych stron czy wydarzeń w serwisie należy skontaktować się z prowadzącym serwis.
  Jeśli to możliwe to uprasza się o dołączenie linku do źródła wiadomości.
  Wiadomości nie związane z szeroko pojętym zainteresowaniami prowadzącego serwis mają nikłe szanse na publikację w serwisie.
 8. Artykuły i inne treści znajdujące się w serwisie chronione są przez prawo autorskie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzegam, że rozpowszechnianie artykułów publikowanych w niniejszym serwisie bez pisemnej zgody prowadzącego serwis jest zabronione.
  Cena za utwory (wykorzystane we fragmentach lub całości) prowadzącego serwis udostępnionych na zasadzie licencji art. 25 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych wynosi milion euro za sztukę.
  Każdy z autorów opracowań umieszczonych w serwisie może suwerennie podjąć decyzję o udostępnieniu innym serwisom internetowym lub w druku swoich prac.
 9. Każda osoba, korzystająca z serwisu pozostaje anonimowa do momentu, w którym zdecyduje się ujawnić swoją tożsamość.
 10. Wysyłający informacje za pomocą formularzy znajdujących się w serwisie lub bezpośrednio na adres poczty elektronicznej autora serwisu wyraża zgodę na przetwarzanie, wykorzystywanie i publikację przesłanych danych.
  Zgoda na publikację nie dotyczy informacji przesłanych przez pocztę elektroniczną zawierających klauzulę "nie do publikacji" w czytelnej i zrozumiałej formie (preferowany jest odpowiedni tekst w temacie wiadomości).
 11. Informacje o użytkownikach serwisu nie są udostępniane osobom trzecim z wyjątkiem stosownych organów administracji publicznej i/lub sądów.
 12. Serwis zbiera i przetwarza informacje udostępnione przez odwiedzających takie jak: domeny z których odwiedzono serwis, ilość odsłon artykułów, używane przeglądarki, adresy IP, itp.
 13. Informacje dotyczące przechowywania informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej dostępne są w poniższym dokumencie: (link)
 14. Administracja serwisu nie odpowiada za politykę prywatności serwisów zewnętrznych
 15. Wszelkie adresy poczty elektronicznej, związane z korespondencją adresowaną do administracji będą wykorzystywane wyłącznie w celu udzielenia ewentualnej odpowiedzi.
 16. Powyższe zasady mogą ulec zmianie bez uprzedniego informowania użytkowników serwisu.

2013-09-27 09:46:49
2014-09-27 09:52:50

Categories: Administrative

No comments

Write new comment

Author:
Email (visible only to administration):
Website: