Polish English
Runaurufu "If you don't hava a plan - do not follow plan of others"

Warunki użytkowania

 1. Dokument ten określa warunki użytkowania niniejszego serwisu oraz realizowaną przezeń politykę prywatności. Można go uznać zatem za Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 2. Prowadzącym serwis jest Damian Pawlik, jednakże dopuszcza się publikację również materiałów innych autorów. Aktualizacja serwisu jest realizowana w miarę możliwości i czasu.
 3. W celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące serwisu, na które brak odpowiedzi w poniższym dokumencie lub dokumentach powiązanych należy skontaktować się z prowadzącym serwis
 4. Prowadzący serwis suwerennie decyduje o tym, które komentarze zostaną opublikowane, a które nie.
  Nie będą akceptowane komentarze:
  • Zawierające słowa, określenia lub inne materiały o charakterze wulgarnym, reklamowym lub nie wnoszące nic do ewentualnej dyskusji
  • Będące realizacją praktyk SEO/SEM
  • Jawnie naruszające obowiązujące przepisy prawne
  Ocena komentarzy jest subiektywną i ostateczną oceną prowadzącego serwis.
 5. W celu publikacji własnego artykułu w serwisie należy skontaktować się z prowadzącym serwis. Przy przesyłaniu materiału należy pamiętać o załączeniu pozwolenia na publikację oraz nazwy konta w serwisie lub noty biograficznej, która posłuży do opisu powiązanego konta.
 6. W celu zamieszczenia reklamy w serwisie należy skontaktować się z prowadzącym serwis.
 7. W celu zamieszczenia informacji dotyczących nowości wydawniczych, konferencji, ciekawych stron czy wydarzeń w serwisie należy skontaktować się z prowadzącym serwis.
  Jeśli to możliwe to uprasza się o dołączenie linku do źródła wiadomości.
  Wiadomości nie związane z szeroko pojętym zainteresowaniami prowadzącego serwis mają nikłe szanse na publikację w serwisie.
 8. Artykuły i inne treści znajdujące się w serwisie chronione są przez prawo autorskie. Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzegam, że rozpowszechnianie artykułów publikowanych w niniejszym serwisie bez pisemnej zgody prowadzącego serwis jest zabronione.
  Cena za utwory (wykorzystane we fragmentach lub całości) prowadzącego serwis udostępnionych na zasadzie licencji art. 25 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych wynosi milion euro za sztukę.
  Każdy z autorów opracowań umieszczonych w serwisie może suwerennie podjąć decyzję o udostępnieniu innym serwisom internetowym lub w druku swoich prac.
 9. Wysyłający informacje za pomocą formularzy znajdujących się w serwisie lub bezpośrednio na adres poczty elektronicznej autora serwisu wyraża zgodę na przetwarzanie, wykorzystywanie i publikację przesłanych danych.
  Zgoda na publikację nie dotyczy informacji przesłanych przez pocztę elektroniczną zawierających klauzulę "nie do publikacji" w czytelnej i zrozumiałej formie (preferowany jest odpowiedni tekst w temacie wiadomości).
 10. Informacje o użytkownikach serwisu będą udostępniane podmiotom trzecim wyłącznie w przypadkach wymuszonych przez prawo.
 11. Użytkownik przesyłający swoje dane osobowe wyraża zgodę na ich publikację.
 12. Wszelkie dane osobowe gromadzone przez serwis należy traktować jako publicznie dostępne.
 13. Serwis zbiera i przetwarza w sposób zanonimizowany informacje takie jak: domeny z których odwiedzono serwis, używane przeglądarki, itp. Serwis nie przechowuje informacji pozwalających na jednoznaczne określenie tożsamości użytkownika serwisu.
 14. Informacje dotyczące przechowywania informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej dostępne są w poniższym dokumencie: (link)
 15. Administracja serwisu nie odpowiada za politykę prywatności serwisów zewnętrznych.
 16. Wszelkie adresy poczty elektronicznej, związane z korespondencją adresowaną do administracji będą wykorzystywane wyłącznie w celu udzielenia ewentualnej odpowiedzi.
 17. Powyższe zasady mogą ulec zmianie bez uprzedniego informowania użytkowników serwisu.

2013-09-27 09:46:49
2018-05-22 04:27:06

Categories: Administrative

No comments

Write new comment

Author:
Email (visible only to administration):
Website: