Polish English
Runaurufu "If you don't hava a plan - do not follow plan of others"

Kolejny miesiąc się właśnie rozpoczął!

Skończył się styczeń i udało się... niemal na ostatnią chwilę, ale jednak - 29 stycznia przekroczyłem magiczną liczbę 20k pobrań mych apek z Windows Market :D Świętowanie można niemalże zacząć (wszak weekend). Jednak nim to nastąpi - ogłoszeń kilka.
-> Jak może zauważyliście, albo też nie - po prawej stronie pojawiły się takie słodkie czerwonawe zaokrąglone prostokąty z nazwami - są to kategorie, w które od teraz grupowane będą wpisy. W najbliższej przyszłości zamierzam dodać kanały ATOM dla każdej z kategorii, tak więc możliwa będzie subskrypcja tylko tego rodzaju treści, jaki uznacie dla siebie za wartościowy. Skąd taka decyzja? Cóż jest to element długofalowego procesu ujednolicania mej internetowej obecności. Kolejnym krokiem będzie kopiowanie wpisów z innych moich blogów (nie ukrywam,że głównie chodzi o wpisy z runaurufu.blogspot.com/) na tę stronę oraz dodanie do nich angielskich tłumaczeń.
-> Niestety jakieś okrutne wirusy atakujące me ciało powstrzymały mnie przed wyrobieniem się z realizacją "niespodzianki na 20k"... ale co się odwlecze, to nie uciecze :> Więc niespodzianka wciąż się tworzy i mam nadzieję, że weekend będzie owocny pod tym względem.
-> W najbliższym czasie planuję również zmianę hostingu, gdyż obecny łagodnie mówiąc zaczyna mnie denerwować (głównie z racji swej wydajności w porównaniu do ceny przedłużenia konta na kolejny rok). Jeszcze nie zdecydowałem, kto będzie kolejnym usługodawcom, którego będę wysysał do cna.
-> Powróci natomiast kącik gracza TSO. Póki co będą to głównie różnego rodzaju analizy (czyli nudy) oraz obrazowe przejście różnych przygód (bardziej użyteczne) - będzie to jednocześnie test dla powstającego systemu galerii na mej cudnej stronie :-) Więc przyjemne z pożytecznym.

2013-02-02 14:43:24
2013-08-25 07:51:36

Tags: News
Categories: News

No comments

Write new comment

Author:
Email (visible only to administration):
Website: